Ceník

Naší zásadou je kvalita a dokonalá čistota a hygiena při nakládání s tak hodnotnou potravinou, jakou je med. Proto při plnění medu používáme nové, nikdy nepoužité sklenice a víčka. Zvolili jsme uživatelsky příjemné balení medu po 980g.

Sklenice opatřujeme našimi originálními etiketami vlastního návrhu a výroby. Na našich etiketách najdete všechny potřebné údaje: druh medu, hmotnost, datum produkce, trvanlivost, údaje o správném skladování a kontakt.

 

 

 

 

CENY:

Med květový (světlý)                       160Kč / 1kg sklenice 

(z důvodu velkého zájmu vyprodáno, přijímáme objednávky na rok 2022)

Je to kvalitní med pocházející z nektaru ovocných stromů a jarních bylin. Tento med z tekutého stavu během cca 14dní až 3 týdnů zkrystalizuje (záleží na poměru glukózy a fruktózy v medu). Není to na závadu a není to znak nekvality medu, spíše naopak. Zpět do tekutého stavu se přivede ohřátím ve vodní lázni do teploty 45-50°C.

Med květový (světlý) pastovaný    170Kč / 1kg sklenice 

(z důvodu velkého zájmu vyprodáno, přijímáme objednávky na rok 2022)

Je to květový med upravený pastováním (šetrným mícháním za studena). Touto úpravou se dosáhne trvalé krémové konzistence  medu při zachování jeho původních vlastností.

Med medovicový (lesní, tmavý)      180Kč / 1kg sklenice

(z důvodu velkého zájmu vyprodáno, přijímáme objednávky na rok 2022)

Je to med pocházející z kapiček medovice, kterou vytvářejí mšice, převážně na lesních porostech. Má charakteristickou tmavou barvu a příjemnou vůni. Obsahuje mnoho zdraví prospěšných minerálních látek.

Propolisová tinktura                            80Kč / 25ml  (Pozn.: dodací lhůta 10dní)

Svíčka vinutá, výška 15cm                 30Kč / 1ks

Preferujeme osobní odběr zboží na naší adrese. Jiný způsob odběru, např. na dobírku je možný dle osobní domluvy, viz. Kontakt.

Comments are closed.