Ceník

Naší zásadou je kvalita a dokonalá čistota a hygiena při nakládání s tak hodnotnou potravinou, jakou je med. Proto při plnění medu používáme nové, nikdy nepoužité sklenice a víčka. Zvolili jsme uživatelsky příjemné balení medu po 980g.

Sklenice opatřujeme našimi originálními etiketami vlastního návrhu a výroby. Na našich etiketách najdete všechny potřebné údaje: druh medu, hmotnost, datum produkce, trvanlivost, údaje o správném skladování a kontakt.

 

 

 

 

CENY:

Med květový (světlý)                       140Kč / sklenice     

Je to kvalitní med pocházející z nektaru ovocných stromů a jarních bylin. Tento med z tekutého stavu během cca 14dní až 3 týdnů zkrystalizuje (záleží na poměru glukózy a fruktózy v medu). Není to na závadu a není to znak nekvality medu, spíše naopak. Zpět do tekutého stavu se přivede ohřátím ve vodní lázni do teploty 45-50°C.

Med květový (světlý) pastovaný    140Kč / sklenice    

Je to květový med upravený pastováním (šetrným mícháním za studena). Touto úpravou se dosáhne trvalé krémové konzistence  medu při zachování jeho původních vlastností.

Med medovicový (lesní, tmavý)      140Kč / sklenice

Je to med pocházející z kapiček medovice, kterou vytvářejí mšice, převážně na lesních porostech. Má charakteristickou tmavou barvu a příjemnou vůni. Obsahuje mnoho zdraví prospěšných minerálních látek.

Propolisová tinktura                            80Kč / 25ml  (Pozn.: dodací lhůta 10dní)

Svíčka vinutá, výška 15cm                 30Kč / 1ks

Preferujeme osobní odběr zboží na naší adrese. Jiný způsob odběru, např. na dobírku je možný dle osobní domluvy, viz. Kontakt.

Comments are closed.